Spotkania Arkadio
Rób to, co kochasz

 

SPOTKAJMY SIĘ!

Spotkania Arkadio “Rób to, co kochasz" - Informacje


 

Gdzie można realizować spotkania?

 

Zadania realizowane będą na terenie Polski w szczególności w na południu kraju. Konferencje będą się odbywały w miejscach zapewniających możliwość ich optymalnej realizacji - tj. w salach gimnastycznych, aulach lub innych odpowiednich pomieszczeniach w szkołach średnich, (tj. Technika, licea) szkołach podstawowych z oddziałami gimnazjalnymi, szkołach podstawowych, ośrodkach socjoterapii, schroniskach dla nieletnich i zakładach poprawczych, domach dziecka a także w przypadku możliwości organizacji w domach kultury, kinach, aulach i itp. w lokalizacji dogodnej dla szkół z danej miejscowości.

 

Jak zgłosić się do projektu?

 

Aby zgłosić swoją placówkę do projektu należy zapoznać się z regulaminem projektu a następnie skontaktować się z Koordynatorem Projektu posługując się poniższymi danymi. W odpowiedzi zostaniecie Państwo o możliwościach kwalifikacji jako uczestników oraz proponowanych terminach realizacji. Adrian Wieczorek Koordynator Projektu "Spotkania Arkadio "Rób to co kochasz" projekt przeciwdziałania przyczynom przestępstw wśród młodzieży" Tel. +48 693 429 515 Mail aw.adrianwieczorek@gmail.com

 

Zapytaj nas:

Jeśli macie pytanie dotyczące naszej oferty lub naszej działaności
- prosimy o kontakt:

 

Zapoznałem się z polityką prywatności i cookies czytaj więcej >>

Uczniowie i nauczyciele o projekcie...

 

 

Spotkanie swoim charakterem wpisuje się w profilaktykę uzależnień, działając nie poprzez zakazy, a przez pozytywne przykłady, które są alternatywą dla życia w uzależnianiu.

Dzięki temu działa terapeutycznie.


 

"Nie jest sztuką odpowiadanie sobie
codziennie na te same pytania.
Sztuką jest odpowiedzieć na nie sobie raz na jakiś czas konkretnie
i nie zadawać ich codziennie"

 

Arkadio